Jabłonie bezparchowe, sadzonki drzewek owocowych
Drzewka Owocowe
Standardowe
Szeroki wybór
DRZEWEK OWOCOWYCH
SPRAWDŹ !
Drzewka Owocowe
Sprzedaż Detaliczna
zapraszamy do naszej szkółki.
Szkółka drzewek owocowych, zrażnik, stare odmiany
Interesuje cię
JABŁONIE BEZPARCHOWE
na sady ekologiczne
ZADZWOŃ LUB NAPISZ
jesteśmy również dostawcą hurtowym
Drzewka owocowe kolumnowe sprzedaż
Drzewka Owocowe
KOLUMNOWE
DUO-V
Sadzonki drzewek owocowych sprzedaż
Chcesz wrócić pamięcią do
SMAKÓW z dzieciństwa ?
STARE ODMIANY
DRZEW OWOCOWYCH

Drzewka Owocowe Ceny

Piękne i sprawdzone drzewka owocowe

Smak owoców zebrany we własnym sadzie, nie można porównać do żadnego innego uczucia. Posiadanie własnych owocowych, to nie tylko dostarczenie walorów smakowych, ale także ogromna satysfakcja, jaka niesie się za sprawą posiadania własnego ogrodu, nawet w opcji minimalistycznej. Ponadto korzystając z owoców, jakie dają naturalnie pielęgnowane drzewa, można pozytywnie wpłynąć na własną dietę i zdrowie. Drzewka mogą  pełnić nie tylko funkcje dostarczania świeżych owoców, ale również wzbogacać wygląd całego ogrodu, który nie jest formą sadu, a np. przydomową ozdobą – wówczas nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru.

Drzewa owocowe w dobrych cenach – stanowią znakomitą inwestycję na przyszłość. Należy jednak zadbać o odpowiednie miejsce posadzenia, nie tylko pod względem rozplanowania sadu lub ogrodu, ale również pod względem podłoża. Za wysokogatunkową glebę, drzewka na pewno odpłacą się zwiększonym i ładniejszym plonem.

 

Tu znajdziesz ofertę i cennik naszej  szkółki w PDF:

pobrane - Drzewka Owocowe Ceny


Nie należy zapominać, że o drzewka owocowe powinno się odpowiednio dbać. Aby owoce były słodsze, warto posadzić je w miejscu w którym będą miały nieograniczony dostęp do światła. Drzewka owocowe, to rodzaj roślin, którymi trzeba się wyjątkowo dobrze opiekować, są narażone nie tylko na choroby, czy szkodniki, ale również na suszę.

Decydując się na konkretne drzewko owocowe, uprzednio należy zapoznać się kiedy i w jakiej glebie powinno się go posadzić, oraz w jaki sposób powinno się prawidłowo przeprowadzać jego pielęgnację. Tylko w naszym sklepie internetowym można znaleźć bogatą ofertę drzewek owocowych. Wśród których, znajdują się nie tylko drzewka jabłoni, czereśni, wiśni, czy gruszy, ale również wiele innych rodzajów drzewek, które mogą wydawać owoce.

Drzewka owocowe – niska cena – sadzonki

Drzewka są jednym z podstawowych sadzonek, które powinny gościć w każdym ogrodzie, bez względu na jego wielkość. Gruszka Konferencja, Śliwka Opal, jabłoń Kosztel lub Czereśnia Burlat – wszystkie te owoce łączy jedna charakterystyczna cecha, są przepyszne. Słodkie i smakowite owoce, oraz plony jakie dają, będą powodem do uśmiechu na twarzy każdego ogrodnika, bez względu na to czy ogrodnik/sadownik ma duże, czy też małe doświadczenie w pielęgnacji tego typu roślin. W naszym sklepie znajdują się najlepsze sadzonki dostępne na rynku, z których w każdym roku będzie można uzyskać duże i smaczne plony.

Stare odmiany drzewek owocowych

W naszej szkółce znaleźć można również stare i sprawdzone odmiany drzewek owocowych w przystępnych cenach, takie jak Antonówka, jabłoń malinowa, Kronselka, czy Papierówka. Oferta zbudowana jest w taki sposób, aby mogła dostarczyć zarówno odmiany, które występują wczesnym latem, jak i późną jesienią, a także takie, które charakteryzują się wysoką odpornością na zagrażające choroby i mróz. Szczegółowe informacje co do każdej odmiany znajdują się w opisie danego drzewka owocowego lub można je pozyskać bezpośrednio od naszej wyspecjalizowanej i doświadczonej kadry pracowników, która chętnie pomoże w wyborze odpowiednich odmian. Przykładamy dużo uwagi do tego, aby sadzonki drzewek owocowych, które trafiają do klientów były zdrowe i gotowe, aby wydawać owocne plony.

Nowe odmiany drzew owocowych

Nasza oferta nieustannie powiększa się o nowe okazy i odmiany drzewek owocowych, których ceny są niskie tak, aby mogły one spełniać oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy wiele odmian, których nie można znaleźć w żadnej innej szkółce drzewek owocowych na terenie całego kraju. Ponadto w naszym asortymencie można znaleźć np. mini lub kolumnowe drzewka owocowe, które mają charakterystyczną dla swojego gatunku budowę. Co sprawia, że idealnie pasują zarówno do przestrzeni sadowniczych, jak również sprawdzą się w niewielkich przydomowych ogrodach. Dodatkowo takie mini drzewka można również z powodzeniem uprawić na balkonach lub tarasach.

Jakie drzewka owocowe wybrać?

Przed dokonaniem zakupu konkretnego drzewka owocowego w niskiej cenie, należy zwrócić szczególną uwagę na kilka aspektów. Pierwszym i najważniejszym z nich powinna być gleba w jakiej będą posadzone sadzonki drzewek, ponieważ od tego zależy przede wszystkim, czy się przyjmą. Kolejnym ważny elementem jest siła wzrostu, dlatego należy zapewnić odpowiednią ilość miejsca i przestrzeni zarówno na powierzchni, jak i pod powierzchnią, ponieważ niektóre rodzaje drzewek owocowych posiadają bardzo rozbudowany system korzeniowy. Końcowym czynnikiem wpływającym na wybór powinien być okres wydawania plonów, jest wiele odmian, których owoce możemy jeść wiosną lub wczesnym latem, oraz są też takie na których smak będziemy musieli poczekać do późnego lata lub nawet jesieni.

Zapewnienie odpowiednich warunków do uprawy drzewek owocowych, może być kluczowym czynnikiem, który wpłynie nie tylko na ilość uzyskanych owoców, ale również na ich jakość. Żyzność gleby, nasłonecznione miejsce lub wręcz półcień, w zależności od wybranej odmiany, może stać się niezwykle ważne. Pomocne w tym zakresie mogą być opisy umieszczone przy każdym drzewku lub porady naszych pracowników.

Szeroki wybór drzewek owocowych w niskich cenach

Nasza oferta zawiera bardzo szeroki wybór różnego rodzaju drzewek owocowych. Dzięki czemu w jednym miejscu można znaleźć wszystkie rodzaje i odmiany dostępnych na rynku drzewek. Decydując się na wybór drzewek owocowych, pochodzących z naszego sklepu, można mieć pewność, że będą one najwyższej możliwej jakości, a także wydadzą obfity plon. Nasza oferta nie kończy się jedynie na jabłoniach, gruszach lub wiśniach, jest znacznie bogatsza, przez możliwość zakupu np. drzewek karłowych, które są bardzo mało wymagające, zwłaszcza jeśli chodzi o przestrzeń, w której rosną.

Moda na zakładanie własnych ogródków, rośnie z każdym rokiem. Dlaczego więc nie skorzystać z wolnej przestrzeni przydomowej i nie iść tym śladem, zakładając ogród i ciesząc się smacznymi warzywami i owocami, których wzrost mogliśmy obserwować każdego dnia, dzięki czemu możemy zyskać gwarancję, że nie są one pryskane przy użyciu niepożądanych dla naszego zdrowia substancji. Już dziś warto postawić na własny ogród z drzewami owocowymi!