Jabłonie bezparchowe, sadzonki drzewek owocowych
Drzewka Owocowe
Standardowe
Szeroki wybór
DRZEWEK OWOCOWYCH
SPRAWDŹ !
Szkółka drzewek owocowych, zrażnik, stare odmiany
Interesuje cię
JABŁONIE BEZPARCHOWE
na sady ekologiczne
ZADZWOŃ LUB NAPISZ
jesteśmy również dostawcą hurtowym
Drzewka owocowe kolumnowe sprzedaż
Drzewka Owocowe
KOLUMNOWE
DUO-V
Sadzonki drzewek owocowych sprzedaż
Chcesz wrócić pamięcią do
SMAKÓW z dzieciństwa ?
STARE ODMIANY
DRZEW OWOCOWYCH

Hurtownia szkółkarska

hurtownia-szkolkarskaHurtownia szkółkarska – jaki asortyment można zamówić?

Hurtownia szkółkarska – Każdego roku zwiększa się liczba osób, które korzystają z asortymentu hurtowni szkółkarskich. Chcemy mieć dostęp do świeżych, wartościowych jakościowo drzew owocowych i innych roślin. Stawiamy na jakość połączoną z dobrą ceną. Co można kupić w hurtowniach szkółkarskich? Kto najczęściej korzysta z oferty?

 

Profil klienta hurtowni szkółkarskich jest bardzo szeroki. Zamówienia w tego typu miejscach składają zazwyczaj:

● sklepy z asortymentem ogrodniczym,
● duże siedzi handlowe,
● klienci indywidualni.

Podstawową zaletą tego typu hurtowni jest bogaty asortyment dopasowany idealnie do potrzeb i oczekiwań klientów oraz całej branży. Zazwyczaj w hurtowniach szkółkarskich klienci mogą kupić między innymi:

 

1. drzewka owocowe do nasadzeń amatorskich i produkcyjnych. W hurtowniach możemy kupić młode i stare odmiany owoców, mając pewność, że pochodzą one z zaufanego sprawdzonego źródła. Materiał jest zazwyczaj dostępny w donicach lub z gołym korzeniem.

2. krzewy owocowe w tym między innymi: porzeczka, agrest, malina, jeżyna, aronia, pigwowiec, borówka amerykańska, jagoda kamczacka, jagoda, truskawka, poziomka, żurawina, dereń jadalny.

3. drzewa i krzewy ozdobne, piękne iglaki, które dodają ogrodom wyjątkowości i podkreślają ich niepowtarzalny charakter.

4. środki do pielęgnacji roślin, folie ochronne, nawozy, urządzenia zraszające itd.

Hurtownia szkółkarska – którą wybrać ?

Przede wszystkim warto kierować się opiniami znajomych, którzy korzystali z podobnych usług. Zadowolony klient to zawsze najlepsza rekomendacja. Poza tym wybierając hurtownie z polecenia znajomego mamy większe szansę, że nas nie oszuka i poleci nam naprawdę kompetentną firmę. Poza tym warto sprawdzać opinie zamieszczone w Internecie. Na branżowych forach związanych z ogrodnictwem klienci bardzo chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami – opisują swoje dobre i złe wspomnienia ze współpracy z daną hurtownią lub z przebiegu realizowanych zakupów – zazwyczaj są to opinie bardzo szczere.  Nasza hurtownia szkółkarska liczy już ponad 20 lat, to chyba najlepsza rekomendacja jaką możemy mieć. Cieszymy się zaufaniem klientów indywidualnych w Polsce, lecz sporą grupą naszych klientów są ci zagraniczni.