Jabłonie bezparchowe, sadzonki drzewek owocowych
Drzewka Owocowe
Standardowe
Szeroki wybór
DRZEWEK OWOCOWYCH
SPRAWDŹ !
Szkółka drzewek owocowych, zrażnik, stare odmiany
Interesuje cię
JABŁONIE BEZPARCHOWE
na sady ekologiczne
ZADZWOŃ LUB NAPISZ
jesteśmy również dostawcą hurtowym
Drzewka owocowe kolumnowe sprzedaż
Drzewka Owocowe
KOLUMNOWE
DUO-V
Sadzonki drzewek owocowych sprzedaż
Chcesz wrócić pamięcią do
SMAKÓW z dzieciństwa ?
STARE ODMIANY
DRZEW OWOCOWYCH

O firmie

Z achęcamy do korzystania z naszych  usług. Produkcja i sprzedaż drzewek owocowych  jest rodzinną tradycją, z której jestem dumny i której jestem cały czas wierny. Szkółka funkcjonuje na żyznych glebach pszenno-buraczanych, które dają doskonałe warunki dla rozmnażania drzewek owocowych wszystkich gatunków. Specjalizujemy się w produkcji drzewek owocowych, krzewów owocowych, krzewów ozdobnych, ceny naszych drzewek są jedne z najlepszych w kraju. Produkujemy drzewka jabłoni, drzewka wiśni oraz drzewka czereśni. Oferujemy także drzewka brzoskwiń, grusz.  Już rodzice  rozmnażali krzewy róż, które znajdowały odbiorców krajowych oraz zagranicznych. Eksport był czymś wyjątkowym, docenianym przez odbiorców. Produkcję rozwinęliśmy  na inne działy które z powodzeniem kontynuujemy, znajdując nowych odbiorców w krajach takich jak: Niemcy, Holandia, Wlk. Brytania, Litwa, Norwegia, Słowacja, Ukraina. Lista klientów cały czas się poszerza – chętnie nawiązujemy jednorazową współpracę, jesteśmy też otwarci na stałe umowy i dużo zamówienia.

 

Szkółka drzewek owocowych – bogata oferta dla sadowników i właścicieli sklepów

 

Naszymi klientami są polscy sadownicy, hurtownie, centra handlowe, sklepy ogrodnicze funkcjonujące w całej Polsce. Świadczymy kompleksowe usługi – chętnie pomagamy w wyborze najlepszych drzewek owocowych, opisujemy każdy produkt i doradzamy w wyborze najodpowiedniejszego. Proponujemy odbiór osobisty lub bezpieczny transport pod wskazany przez klienta adres. Wszystkie drzewka owocowe przed wysyłką są dobrze zabezpieczone.

 

Zachęcamy do sprawdzania naszej oferty i wybierania naszych usług.

 

Naszymi klientami są sadownicy Polscy, Centra- Hurtownie- Sklepy Ogrodnicze w całej Polsce. Produkcje,asortyment materiałowo – ilościowy jest ciągle dostosowywany do potrzeb rynków które uważnie obserwuję. Szkółka drzewek funkcjonuje na żyznych glebach pszenno-buraczanych, które dają doskonałe warunki dla rozmnażania drzewek owocowych wszystkich gatunków. Specjalizujemy się w produkcji drzewek owocowych, krzewów owocowych, krzewów ozdobnych. Produkujemy drzewka jabłoni, drzewka wiśni oraz drzewka czereśni. Oferujemy także drzewka brzoskwiń, grusz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

 

Zapraszam

ofirmie_03