Jabłonie bezparchowe, sadzonki drzewek owocowych
Chcesz wrócić pamięcią do
SMAKÓW z dzieciństwa ?
STARE ODMIANY
DRZEW OWOCOWYCH
Szkółka drzewek owocowych, zrażnik, stare odmiany
Interesuje cię
HURTOWA ilość drzewek owocowych ?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ
jesteśmy również dostawcą hurtowym
Drzewka owocowe kolumnowe sprzedaż
Jabłonie bezparchowe
na SADY
PRZEMYSŁOWE
Sadzonki drzewek owocowych sprzedaż
Drzewka Owocowe
MINI
DUO-V

Aktualnośći

 

Sady ekologiczne przemysłowe sady przemyslowe ekologiczne 300x300 - Aktualnośći

Zwykłym konsumentom jabłka kojarzą się z odmianami deserowymi, które kupowane są na sztuki lub kilogramy i zjadane w całości. W rzeczywistości około połowa jabłek produkowanych w Polsce trafia do przetwórni. Najczęściej wytwarza się z nich soki, przeciery i sok zagęszczony.

Więcej

Drzewka owocowe niskopienne – wady i zalety

Wybór sadzonek do ogrodu wymaga nie tylko wyobraźni przestrzennej, ale także specjalistycznej wiedzy, dzięki której można uniknąć popełnienia podstawowych błędów. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się drzewka owocowe niskopienne i dlatego w artykule zostaną zaprezentowane ich właściwości, ze szczególnym uwzględnieniem walorów oraz ewentualnych mankamentów.

Więcej

Dlaczego drzewa owocowe nie kwitną?

Kwitnące drzewka owocowe stają się prawdziwą ozdobą wiosennego ogrodu, w kolejnych porach roku wydają zaś piękne i smaczne owoce. Jednak niekiedy zdarza się tak, że w okresie wegetacji drzewa nie kwitną wcale albo tylko w niewielkim stopniu. Co może być przyczyną takich zaburzeń? Przede wszystkim choroby, niekiedy też problemy z nawożeniem.

Więcej

Bielenie drzew owocowych

Bielenie drzew owocowych jest zabiegiem, który ma na celu zabezpieczenie ich przed tworzeniem się ran zgorzelinowych. Warto jednak pamiętać, że ten zabieg będzie przynosił oczekiwane rezultaty, gdy zostanie wykonany właściwie i w odpowiednim czasie.

 Więcej

Kiedy szczepić drzewka owocowe ?

Termin szczepienia drzew owocowych uzależniony jest przede wszystkim od metody, którą wybierzemy. Zabieg ten – chociaż coraz rzadziej stosowany bez ogrodników-amatorów – sprzyja uszlachetnianiu posiadanych przez nas roślin. Sam proces jest prosty – wymaga jedynie odrobinę cierpliwości.

Więcej

Dlaczego drzewa owocowe zrzucają owoce ?

Drzewka zaowocowały obficie i planowane zbiory okazują się większe, niż pierwotnie zakładano. Część owoców nagle spada we wczesnym etapie wegetacji,
gdy zaczynają rosnąć. Wpływ na taki stan rzeczy ma kilka czynników zewnętrznych, którym można zapobiec.

Więcej

Sadzonki drzewek owocowych

Odchodzimy powoli od produktów zamawianych w supermarketach na rzecz indywidualnych sadzonek w ogrodach. Poczucie, że mamy coś własnego jest bardzo miłe i pozytywne. Sadzonki drzewek owocowych – kiedy je sadzić? Na co zwracać szczególną uwagę? Zachęcamy do lektury tekstu.

Więcej

Zrażnik drzew owocowych 

Jak rozplanować przestrzeń w sadzie, aby codzienna pielęgnacja była naprawdę bezproblemowa? Przede wszystkim rośliny musimy hodować na żyznej, dobrej, zdrowej ziemi – która będzie bogata w minerały i wszelkiego rodzaju ważne wartości odżywcze. Istotne jest, aby sadzonki były dobrze rozplanowane – wtedy będzie nam łatwiej nad wszystkim zapanować.

Więcej

Drzewka owocowe kolumnowe

Drzewka owocowe cieszą się coraz większą popularnością – inwestujemy przede wszystkim w stare odmiany, które znów wracają do łask. Stare jabłonie są między innymi mocne i trwałe, odpormne na negatywne warunki atmosferyczne, nie są im straszne również wszelkiego rodzaju baterie. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się dziś drzewka owocowe kolumnowe. Dlaczego?

Więcej

Hurtownia szkółkarska

Każdego roku zwiększa się liczba osób, które korzystają z asortymentu hurtowni szkółkarskich. Chcemy mieć dostęp do świeżych, wartościowych jakościowo drzew owocowych i innych roślin. Stawiamy na jakość połączoną z dobrą ceną. Co można kupić w hurtowniach szkółkarskich? Kto najczęściej korzysta z ich oferty?

Więcej

Sprzedaż drzewka owocowe

Hurtownie szkółkarskie funkcjonujące na terenie całego kraju zazwyczaj oferują bardzo bogaty asortyment drzewek owocowych. Większość hurtowni zapewnia wszystkim klientom bardzo duży asortyment produktów – wśród polecanych owoców znajdują się między innymi: jabłonie, grusze, czereśnie, brzoskwinie, truskawki, jagody itd.

Więcej